Nowoczesny trening EMS we własnym domu!

Aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta to gwarancja dobrego samopoczucia oraz zdrowia. Nie trzeba jednak dzisiaj spędzać długich godzin na siłowni, aby rozbudować mięśnie czy zrzucić zbędne kilogramy. Nowoczesne treningi EMS to propozycja, dzięki której możliwe będzie przeprowadzanie efektywnych treningów, bez konieczności wychodzenia z domu. Jak to możliwe?

Na czym polega trening EMS?

Treningi EMS to nowatorska forma aktywności fizycznej, połączona z elektrostymulacją mięśni. Treningi odbywają się pod czujnym okiem trenera, który nie tylko dobiera intensywność ćwiczeń do stopnia zaawansowania ćwiczącego, ale też wsłuchuje się w jego potrzeby i układa program ćwiczeń tak, by skupić się na konkretnych partiach ciała. Poprzez kontrolowane impulsy elektryczne do pracy aktywowane jest ponad 90% mięśni ciała, a wszystko to w czasie zaledwie dwudziestominutowego treningu. Warto wiedzieć, że aby osiągnąć konkretne efekty, konieczne są dwie sesje treningowe w tygodniu przez kilka miesięcy. Treningi tworzone są indywidualnie, uwzględniając wiek, kondycję oraz predyspozycje ćwiczącego. Trener ma za zadanie zadbać o zdrowie, ale i bezpieczeństwo ćwiczącego.

Jakie korzyści przynosi regularny trening EMS?

Już po pierwszym treningu EMS ćwiczący zauważyć przypływ energii i dobrego samopoczucia. Regularne treningi pozwolą na budowanie masy mięśniowej oraz wzmacnianie organizmu i wydolności. Warto wspomnieć, że treningi EMS przyczyniają się również do redukowania ilości tkanki tłuszczowej, jak również cellulitu – przeczytamy na stronie impulse-therapy.pl. Regularne ćwiczenia pozwolą też na wzmocnienie mięśni kręgosłupa, co przełoży się na zminimalizowanie dolegliwości bólowych. Atutem ćwiczeń EMS jest fakt, że odbywają się one w domu ćwiczącego – to spora oszczędność czasu!

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-z-niemiec/ zobacz