Okna w domach – czym kierować się podczas zakupu?

Czy wszyscy pamiętają, że okna Katowice powinny otwierać się w odpowiedni sposób? Okazuje się, że jest to jeden z tych elementów, o których zapominają osoby, jakie decydują się na wymianę stolarki okiennej. A to nie jedyny element, który należy uwzględnić przy zakupie.

Zabezpieczenia chroniące przed włamaniem

O co pytają ubezpieczyciele osób, gdzie doszło do włamania? Czy mają oni m.in. okna Katowice, które chronią przed włamaniem? Dokładnie, czy stolarka okienna posiada takie dodatkowe zabezpieczenia? Nie. To element, który może wpłynąć m.in. na wysokość odszkodowania, które zostanie wypłacone. Chociażby dlatego warto sprawdzić, czy nowa stolarka okienna posiadać będzie takie dodatkowe zabezpieczenia. Jak łatwo się domyślić – okna antywłamaniowe są droższe, ale w końcu jest to inwestycja w przyszłość, która pomoże uchronić majątek przed kradzieżą.

Antywłamaniowe okna Katowice

Odporność na włamanie określana jest przez jedną z sześciu klas. Już na samym wstępie warto…skreślić te okna, które umiejscowione są w klasie RC1 lub RC2. Dlaczego? Ponieważ tak naprawdę posiadają one minimalną ilość zabezpieczeń, które dla porządnego włamywacza nie będą stanowić żadnego problemu. Dopiero okna znajdujące się w klasie RC3 i wyższych są w stanie oprzeć się przez długi czas włamywaczom. Uwaga! Chociażby nie wiadomo co się działo, do tej pory żadne okna nie stanowiły skutecznej ochrony przed włamaniami. Chodzi tu jedynie o długość oporu, jaki stolarka okienna będzie stawiać potencjalnym złodziejom, których nie brakuje.

 

https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-automat/ zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/jak-przerejestrowac-samochod-po-smierci-wlasciciela/