Urządzenie do liposukcji RFAL – tajna broń w walce o idealną linię

 

Nowoczesna medycyna estetyczna daje nam ogromne możliwości wpływania na swój wygląd, a zatem również samopoczucie i komfort życia. Renomowane kliniki mają w swoich ofertach szereg zabiegów różnego typu. Wśród nich ogromną popularnością cieszą się zabiegi odchudzające. Klasyczna liposukcja, która do niedawno wiodła prym wśród tego typu kuracji, ustępuje miejsca znacznie bardziej łagodnej i skutecznej metodzie – liposukcji RFAL. Jakie efekty jest w stanie zapewnić Ci urządzenie do liposukcji metodą RFAL? Sprawdź!

Nowoczesne odchudzanie: urządzenie do liposukcji Embrace RF

Urządzenie do liposukcji stworzone zostało przez renomowaną, izraelską firmę Inmode. Zaawansowana technologicznie aparatura może działać na wybrane partie ciała, zarówno te większe (brzuch, uda, pośladki), jak i mniejsze wymagające maksymalnej precyzji (podbródek, ramiona). Podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu lekarz podgrzewa tkankę tłuszczową przy pomocy specjalnej głowicy z elektrodami. Tłuszcz poddawany działaniu energii  upłynnia się, a następnie zostaje odprowadzony z organizmu. W niektórych miejscach komórki tłuszczowe ulegają wydaleniu w naturalnych procesach fizjologicznych. Co ważne, pacjenci poddający się kuracji nie muszą przechodzić długiej hospitalizacji (czas rekonwalescencji wynosi zaledwie 2 dni).

Podwójny efekt

Problemem osób poddających się klasycznemu odsysaniu tłuszczu była obwisła skóra. W przypadku korzystania z urządzenia do liposukcji Embrace RF problem ten jest rozwiązany. Działanie urządzenia do liposukcji nie ogranicza się do usuwania tłuszczu. W parze z utratą centymetrów idzie wygładzenie, ujędrnienie i wzrost gęstości skóry.

https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ legal.com.pl https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/