Wiata ogrodowa nowoczesna – prosty sposób na cień!

Przydomowy ogród czy taras mogą zmienić się w idealne miejsce wypoczynkowe – wystarczą do tego odpowiednie meble, dodatki i oświetlenie. Chcąc stworzyć wyjątkową przestrzeń do relaksu, warto rozważyć zadaszenie – wiata ogrodowa nowoczesna sprawdzi się w tej roli idealnie!

Czym jest wiata ogrodowa nowoczesna?

Wiata ogrodowa to nic innego jak nowoczesna, metalowa pergola. Wiata ogrodowa nowoczesna to produkt odznaczający się wysoką funkcjonalnością oraz element, który pozwoli na wyższą estetykę w miejscu wypoczynkowym. Pergole ogrodowe wznoszone są modułowo – elementy konstrukcyjne tworzone są z lekkiego aluminium. Konstrukcja taka zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, ścieraniem, korozją. Wiata ogrodowa nowoczesna przygotowana jest także na deszcz: zintegrowana rynna pozwala na odprowadzanie nadmiaru wody poza obręb pergoli. Wiele osób zwraca uwagę na dach – jest on wykonany z ruchomych lameli, które obracają się wokół własnej osi. W ten sposób możliwe jest regulowanie tego, jak wiele światła wpada pod pergolę. Możliwe jest całkowicie zamknięcie dachu, przez co taras czy miejsce wypoczynkowe w ogrodzie staje się zacienione. Dach w pozycji zamkniętej nie nagrzewa się.

Wiata ogrodowa nowoczesna z dodatkowym wyposażeniem

Pomysł na taras z wiatą to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy z miejsca wypoczynkowego korzystać wiosną, latem i wczesną jesienią. Aby zadbać o swój komfort warto pomyśleć o roletach bocznych i frontowych, które pozwolą na ochronę przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również promieniami zachodzącego słońca. Rolety pozwolą też na zwiększenie poziomu prywatności i ochronę przed spojrzeniami sąsiadów. Pod wiatą warto ustawić komplet mebli wypoczynkowych lub tez komplet kawowy – wybierając meble, dopasujmy je do oczekiwań i potrzeb!

https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ live url https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/