Spotkania na temat kryptowalut

Kryptowaluty zrewolucjonizowały świat. Rewolucja, która odbywa się na oczach wszystkich osób, doprowadziła do tego, że odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, odnoszące się do tej tematyki. Po długim okresie pandemicznym, na nowo mogą odbywać się spotkania w rzeczywistości, które pozwalają bardzo dokładnie mówić tematykę krypto i blockchainów.

Consensus 2022

Jednym z takich wydarzeń, jest Consensus crypto, które odbywa się w dniach 9-12 czerwca. Spotkanie, jakie odbędzie się w Teksasie, zgromadzić ma wiele osobistości. W tym chociażby pracowników 10Clouds. Consensus conference już teraz określane jest mianem największego spotkania na świecie, gdzie będzie można uzyskać również fachowe doradztwo. W szczególności Ci przedsiębiorcy, którzy myślą o tym, aby wprowadzić swoje firmy na zupełnie nowy, wyższy poziom prowadzenia.

Blockchain Strefa – Kryzys vs Kryptowaluty

Nieco bliżej, bo w rodzinnym Elblągu, 25 maja 2022 roku odbędzie się spotkanie, które odnosi się do roli kryptowalut w obecnym świecie. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę kryzys gospodarczy, który został wywołany przez COVID-19. Teraz dopiero gospodarka powoli zaczyna podnosić się do góry. Czy to możliwe, że coiny mogą okazać się w tym niezwykle pomocne? Odpowiedź na to pytanie, uzyskać będzie można w czasie tego wydarzenia. Na scenie mają wystąpić takie osoby, jak Paweł Bińkowski, Stanisław Wołoch.

Asia Metaverse Conference 2022

Wydarzenie, które odbywać się będzie w dniach 24 – 26 maja 2022 roku. W związku z tym, że spotkania odbywać się będą online, każdy ma szansę na to, aby wziąć w nich udział. Głównym celem rozmów, jest omówienie sytuacji firm w obliczu globalnego metaverse. To będzie także doskonała okazja do tego, aby poznać najnowsze projekty Metaverse. Kto będzie miał na to ochotę, może również szukać idealnych partnerów biznesowych. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do tego, aby zaprezentować najnowsze start upy.

Blockchain Expo Europe 2022

Warto udać się do Amsterdamu, w dniach 20-21 września 2022 roku. Dwa dni, które pozwoliły skupić się dookoła siebie czterem najważniejszym tematom: Blockchain, IoT, cyberbezpieczeństwo i sztuczna inteligencja. Już teraz przewiduje się, że w spotkaniu wziąć może udział ponad pięć tysięcy uczestników. Im bliżej terminu, tym ta liczba może rosnąć. Spotkanie, które uznawane jest za jedno z najważniejszych, jeżeli chodzi o tematykę związaną nie tylko z blockchain, ale również z kryptowalutami. 

 

https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/ https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/